Aktivně používáme následující projekty a máme s nimi výborné zkušenosti. Můžeme je proto doporučit i Vám.

Rozvojový kurz pro Vaši mysl. Pokud trpíte stresem, depresemi, úzkostmi či panikami a chcete s tím něco udělat, tohle je ten správný nástroj. Během online vedeného kurzu budete mít připravenou krátkou lekci v délce 5-15 minut na každý den a naučíte se tak různé techniky, jak získat kontrolu nad situací, více klidu a radosti ze života.

Pokud při nákupu předplatného použijete následující slevový kód, dostanete 5% slevu: PMX-b69Xza

Metalearning je bratr našeho projektu Bettermind.cz. Jeho autorem je Honza Hovad, náš kolega a kamarád, který vytvořil unikátní platformu s online kurzy na téma Úzkost & Panika, Finanční gramotnost, Sebevzdělávání & Produktivita. V jeho kurzech najdete kompletní know-how k danému tématu na jednom místě, unikátně do hloubky zpracované tak, jak to umí jenom Honza.

Pokud při nákupu předplatného použijete následující slevový kód, dostanete 5% slevu: MLX-NbWnga

Finanční online platforma sdílených půjček. Pokud chcete podporovat sdílenou ekonomiku, oslabit dominanci velkých finančních bank a přitom získat výnos nad 11 % ročně, je to jasná volba.  Mintos je důležitou součástí našeho finančního portfolia, kde své peníze zhodnocujeme diverzifikovaně a poměrně dobře likvidně již několik let. Také jsme ocenili, že se během krize choval velmi transparentně.

Tuhle platební kartu a účet byste prostě měli mít. Minimálně při cestě do zahraničí. Revolut umožňuje směnu měn středovým kurzem, takže za svoje koruny dostanete mnohem více dolarů, eur, nebo jakékoliv jiné měny, kterou můžete kdykoliv potřebovat. A to okamžitě. Navíc je zdarma, všechny operace jsou realtime a můžete tam i investovat, pojistit se, nebo posílat peníze na zahraniční účty.  Tohle je budoucnost bankovnictví ve Vaší peněžence.

Pokud si založíte účet a nabijete ho přes následující odkaz, dostanete jako bonus 222 Kč.

Když už jedete do zahraničí, nebo vlastně kamkoliv, hodí se vždy ubytování. Dá se říct, že 90 % ubytování na cestách řešíme s airbnb.cz. Můžete si vybrat parádní ubytování na neobvyklých místech, nebo třeba úplně obyčejné za laciný peníz, zkrátka si vybere každý.

Pokud si založíte účet a rezervujete ubytování, dostanete slevu 750 Kč na svůj první pobyt.

Námi doporučovaná meditační appka. Ať už si chcete pustit zvuk pralesa, kytary, nebo zkušeného meditačního učitele, určitě tam najdete tu pravou právě pro Vás. Je to příjemné, intuitivní a s obrovským výběrem. Jo a zdarma. Pokud chcete vyzkoušet naše meditace, dejte vyhledat Mindfulness akademie.

Dříve jsme na jízdu po Praze používali Uber, ale i když to může být to k nevíře, Bolt se nám zdá lepší. S Uberem jsme čekali opakovaně nápadně dlouho a s Boltem auto přijelo často mnohem rychleji a velmi často i levněji. Díky různým promo akcím Vám to ještě umí udělat příjemnější.

Pokud použijete kód RA2VA dostanete slevu 75 Kč na první jízdy.

Když zrovna nevyužíváme naši dodávku, půjčujeme ji ostatním lidem – třeba na výlety s rodinou či přáteli. Umožňuje nám to služba HoppyGo, přes kterou si můžete půjčit auto i vy – klidně zrovna to naše. Přidejte se k nám a podpořte sdílenou ekonomiku vozidel.

Při registraci přes náš odkaz níže získáte slevu 500Kč na svou první výpůjčku.