Setkání u kávy

Zajdeme do spolu do oblíbené kavárny, kde si spolu můžeme opovídat o všem od ranního vstávání až po možnosti spolupráce.

Praktický workshop

Připravíme praktický prožitkový workshop na míru vaší organizaci nebo skupině v rozsahu od 3-8 hodin. Zpracováváme témata Efektivní komunikace, Leadershipu, Spolupráce a Profesionálního rozvoje.

Online kurz

Poskytujeme online kurz na výuku mindfulness, který vás povede den za dnem. Můžete díky němu cvičit cestou do práce nebo ho využít v rámci firemního e-learningu. Krátké vedené lekce na každý den po dobu 1 až 3 měsíců.

Osobní konzultace

Poskytujeme osobní konzultace formou koučinku nebo mentorinku vždy individuálně k potřebám každého jednotlivce. Když už nevíte kudy kam, spolu můžeme najít novou cestu.

Přednáška

Poskytujeme zdarma přednášky jak ve firemním, akademickém či státním sektoru. Chcete-li se dozvědět více o mindfulness nebo pomoci s popularizací tohoto tématu, rádi navážeme spolupráci.

Komplexní program

Je určen pro poctivý start a změnu života.  Kombinujeme osobní setkání a online trénink, poznávání a práci s myšlenkami, emocemi i tělem. Cvičíme bdělou pozornost, koncentraci, rozvíjíme spokojenost a redukci stresu. Budujeme návyky pro  každodenní praxi.

* Ceny za naše programy vám rádi sdělíme na vyžádání. Pro studenty, neziskové organizace a individuální případy poskytujeme výrazné slevy.

CHCETE NÁS POZNAT BLÍŽE?